Слухові пристрої: огляд характеристик та цінового діапазону

Той факт, що після консультації сурдолога та додаткових досліджень вам рекомендували придбати слуховий апарат, не є приводом для занепокоєння. Прилади останнього покоління відрізняються компактністю, непомітністю, зручністю користування, надійністю та якісною передачею акустичних сигналів. Завдяки їх використанню пацієнти навпаки отримують можливість покращити життя, адже починають гарно чути навколишні звуки. У дітей це основний спосіб підтримання нормального інтелектуального розвитку та мовлення, в дорослому віці – уникнення соціальної ізоляції та депресії. 

Пошук оптимальної моделі – відповідальна справа, до котрої варто приступати лише після встановлення діагнозу та отримання рекомендацій лікаря. Різновидів багато, так само як параметрів, які варто враховувати. В ідеалі ціна слухового апарату повинна відповідати функціоналу, він повинен підходити за акустичними параметрами та відрізнятися комфортністю. Сучасні українці найчастіше обирають товари онлайн, тому повинні бути дуже уважними, аби не помилитися.

Що впливає на вартість девайсів?

Починаючи пошук слухового апарата, покупцям варто встановити певний грошовий ліміт та визначитися з вимогами, щоб не витрачати зайвий час на аналіз невідповідних товарів. Пристрої покращення слуху представлені в дуже широкому ціновому діапазоні – від 5000 гривень до 72000 гривень, тому не треба турбуватися, що не вдасться зробити вибір. На вартість впливають, перш за все, характеристики, а саме:

  • кількість каналів та програм;
  • призначення – є прилади для різного ступеня втрати слуху;
  • вид та тип – розрізняють аналогові та цифрові, внутрішньовушні, кишенькові та завушні модифікації;
  • рівень захисту від пилу, бруду та вологи;
  • звукове оточення;
  • спосіб живлення;
  • наявність регулятору гучності;
  • частотний діапазон;
  • додаткові опції – бездротовий зв’язок, Bluetooth, пониження шуму мікрофона.

Окрім цього, ціна пристрою для покращення слуху може змінюватися залежно від бренду. Продукція відомих виробників коштує дорожче, але відповідає всім вимогам якості та безпеки, працює без несправностей тривалий час та продається з офіційною гарантією. Турбуючись про здоров’я (власне або члена родини), не варто ризикувати, тим більше у разі звернення до офіційного представника Ear-technic, Bernafon, Sonic та інших відомих компаній, можна уникнути переплат та розраховувати на отримання повного переліку документів. 

Ціни на деякі популярні моделі слухових апаратів

Приклади того, скільки можуть коштувати різні слухові апарати:

  • найбільш економічною внутрішньовушною моделлю є Earnet OP 11Т. Вартість такої моделі в среденьому 5500 грн;
  • якщо плануєте купити інноваційний завушний девайс з літій-іонним акумулятором, що перезаряджається, тоді варто звернути увагу на BERNAFON ALPHA 5 MNR T R SABE/MSIL за 30000 грн;
  • для тих, хто шукає кишенькові пристрої, вдалим вибором стануть Sounds Of Your Life за 2500 грн або Love 200 на обидва вуха за 2400 грн

За наявності складнощів не варто робити покупку навмання, краще звернутися в “Центр Слуху”, де підберуть відповідний апарат з урахуванням типу та серйозності порушень.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах